۱۰۶: نویسنده شوید!

bigstock-Story-2226743
بعد از سال اول که بار بیشتر نوشتنها به دوش خودم افتاد٬ تصور نمی کردم که برای بیشتر از ۶ ماه بشه نوشته هایی اماده کنم که واقعا ارزش نوشتن و خونده شدن داشته باشن. می شد از اماده کردن مدارک شزوع کرد و تا به انتهای پروسه apply رو توضیح داد: همین! با این وجود طولی نگذشت تا متوجه شدم که در پروسه career development هم به مانند personal development پروسه ای دائمی و همیشگی است که در هر مرحله با مسايل متنوعی باید دست و پنجه نرم کرد.
 
در دوسال گذشته بیشتر از ۱۰۰ مطلب روی گروه به اشتراک گذاشتم و این مجزای از همه عکسها و مطالبی بوده که شماره نخوردن٬ کامنتهایی که گذاشته شده و یا پرسش و پاسخهایی که در جاهای مختلف online و offline اتفاق افتاده.
 
خوشبحتانه علاوه بر تعداد زیادی از اساتید جوان و صاحب رای که در گروه حضور دارند و به غنای گروه می افزایند٬ خود شما هم در هر مقطع تحصیلی که هستید بدون شک از تجربه های گرانبهایی برخوردارید که به اشتراک گذاشتن اونها می تونه راه گشای بسیاری باشه. برای مثال در همین گروه عادله از ماجرای پذیرشش نوشت٬ مهناز از گرفتن internship صحبت کرد٬ تارا و علیرضا از دانشگاههای محل تحصیلشون نوشتن٬ و بسیاری دیگه به انحا مختلف به اشتراک دانسته هاشون پرداختن. 
هدف از این مطلب اینه که از شما هم دعوت کنم تا نوشته هاتون در مورد موفقیت تحصیلی و عوامل مرتبط با اون رو با بقیه به اشتراک بزارین. در این امر
۱. در صورتیکه تمایل ندارین٬ اسمتون برده نخواهد شد.
۲. برای اطمینان از ارتباط نوشته تون با گروه می تونید با من تماس بگیرید.
۳. در عین حال برای اماده سازی متن نهایی و یا بحث در مورد ایده هایی هم که دارید می تونید با من در تماس باشین.
امیدوارم نوشته های شما باشه که به گروه در ۲۰۱۶ معنایی متفاوت بده.